Projekt "Darcovská pohľadnica" odštartoval

Do projektu Darcovská pohľadnica sa do 31.03.2014, zapojilo 8 Detských domovov a krízových stredísk. Témou tejto 1. štartovacej výzvy bola Veľká noc. Deti kreslili obrázky s  motívmi veľkej noci a že sa im to podarilo môžete vidieť nižšie v galérii.

Zoznam prihlásených detských domov a krízových centier spolu s krátkym popisom, na čo by chceli využiť finančné prostriedky z tohto projektu:

OrganizáciaÚčel použitia získaných finančných prostriedkovPočet zapojených detí
Orchidea, n.o.Výstavba nového ihriska pre deti11
Detský domov Spišská BeláNákup kreatívnych a športových potrieb8
Detský domov Brána do životaLetný tábor, výlety, návštevy hradov, divadla...6
Detský domov RužomberokPrenosný systém ozvučenia na športové a kultúrne akcie pre deti; výpočtovú techniku pre deti; športové potreby7
Detský domov PrešovNávšteva Bojnického zámku a ZOO5
Maják nádeje, n.o.Materiál na arteterapeutické stretnutia a ručné práce5
Detský domov Košická Nová VesVýlety za poznaním krás Slovenska8
Detský domov ŽakarovceLetný tábor pre deti; športové potreby9

 

 

Prispieť deťom, ktoré sa zúčastnili tohto unikátneho projektu možno prostredníctvom aplikácie Fotapp, ktorú si stiahnete do svojho smartphonu. V prípade, že nevlastníte telefón, ktorý umožňuje fungovanie tejto aplikácie, môžete deťom prispieť priamo prostredníctvom web stranky Fotapp www.fotapp.sk alebo prostredníctvom našej web stránky a to nasledovným spôsobom: v galérii tohto článku si vyberiete obrázok, ktorý sa Vám páči, skopírujete si názov obrázku a kliknete na ikonu TrustPay, ktorá sa nachádza na konci stránky. Tam uvediete sumu, ktorou chcete konkrétny obrázok podporiť a do kolónky "Napíšte čo chcete podporiť" skopírujete text z obrázku.

Samozrejme, že Nadácia Intenda deťom z prihlásených detských domov a krízových centier poskytne i finančné prostriedky, ktoré jej budú poukázané priamo na jej účet v Tatra banke č. ú. 2629792518/1100, s popisom transakcie: názov detského domova alebo krízového centra.

Veríme, že táto nová forma podpory Vás osloví a deťom sa splnia ich sny.